SORUMLULUK
VE HAKLAR

Bu site ile sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. ("AND Gayrimenkul") ya da bağlı şirketlerine aittir veya sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.

AND Gayrimenkul web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. AND Gayrimenkul web sitesi içeriğini ve burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Kullanıcılar İçeriği sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Sitemizde yer alan bilgiler (ses, görüntü, yazı dahil ve bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, iletilemez, yayınlanamaz, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz

AND Gayrimenkul bu sitede yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu sitede yayınlananlar, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. AND Gayrimenkul, bu sitede yer alan içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Sitemizdeki bağlantılar sizi AND Gayrimenkul ağının dışına götürebilir ve bu durumda AND Gayrimenkul, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmemektedir. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmakta olup AND Gayrimenkul, bağlantısıı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

AND Gayrimenkul veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu değildir.

Bu sitedeki her şey "olduğu gibi" sunulmaktadır. AND Gayrimenkul ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmemektedir. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten AND Gayrimenkul sorumlu değildir.

Bu sitede bulunan içeriğin telif hakkı AND Gayrimenkul ve grup şirketlerine ait olup AND Gayrimenkul'ün yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda AND Gayrimenkul her türlü hukuki haklarını saklı tutar.

Siteye girmeden önce yukarıdaki şartların okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılarak bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olması halinde, sitede yazılı bulunan bu şartların ve AND Gayrimenkul'e ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının delil teşkil edeceği ve bunların yetkili Mahkeme ve İcra Dairelerine sunulacağı AND Gayrimenkul tarafından beyan ve işbu siteye erişen kişi ve kuruluşlar tarafından kabul, beyan ve taahhüt edilir.