#Keşfedilecekler
12 Şubat 2020
Sıcacık Bir Karşılama

Yaşam tarzınızı yansıtan, eve adım attığınızda sizi anlatan ilk mekan antre ve koridorlar. Retro, romantik ya da sofistike… Ev dekorasyonunda büyük etkileri olan antre ve koridorlar ile ilgili bu yılın trendlerinden birkaç tavsiye evinize yepyeni bir hava katacaktır.

Sofistike Duvarlar

 

 

Antre ve koridorları adeta bir sergi alanına dönüştürmek mümkün. Artık bomboş alanlar yerine, resim ve fotoğraflarla dolu duvarlar ya da bir kütüphane evinizdeki geçiş alanlarında sofistike bir hava estirebilir.

Tüm Zamanların Vazgeçilmezi: Doğallık

 

Her dönemin trendi olan doğallık, tarzınızda sadelik ve kalıcılığı da yansıtıyor. Ahşap mobilyaların üzerine yerleştireceğiniz hasır sepetler, mis kokulu çiçek ve mumlar antre ve koridorlarınıza sıcacık bir hava katacaktır.

Zemin Döşemelerinde Rustik Desenler

Zemin Döşemelerinde Rustik Desenler

 

Klasik ve rustik stillerde bir ev dekorasyonu için zemin döşemeleri olmazsa olmazlardan biri. Antre ve koridorlarınızı alanın büyüklüğüne göre desenli döşemelerle sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Romantik Desenler

romantik desenler

 

Pastel tonlarla antre ve koridorlarınızda aydınlık ve ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Açık yeşil bir duvar, vintage beyaz bir dresuar ve uçuk pembe bir puf oldukça romantik bir etki yaratacaktır.

YORUMLAR

Lütfen bir yorum yazınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

Başa Dön