#Post-it
3 Ağustos 2017
Evlerde Yaz Esintisi

Doğanın renkleri, güneşin kattığı canlılık ve enerjiyle yaz mevsimi tam anlamıyla dinlenme ve yenilenme zamanı… Eviniz de yapacağınız ufak dokunuşlarla yazın canlılığını ve ege esintilerini evinize getirebilir, konfor ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Evinizi fazla eşyalardan arındırıp, dekorasyonda da yaz renklerini kullanarak ferah ve rahat bir ortam yaratmanız mümkün. Ayrıca fuşya, açık yeşil, beyaz gibi renkler kullanmak yazın canlılığını evinize taşıyacaktır.

Marin desenler

marin desenler

Yazın vazgeçilmezlerinden olan marin desenler hem kumaşlarda hem ev dekorasyonunda her yıl yaz mevsiminin trendleri arasında. Evinizde ve bahçenizde kullanacağınız marin desenler ile deniz esintisini evinize taşıyabilirsiniz. Ayrıca deniz yıldızları ve deniz kabukları ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Fenerler ve mumlar

fenerler ve mumlar

Gündüzleri mekana sıcaklık katan mumlar geceleri de romantik bir atmosfer yaratıyor. Özellikle yaz akşamlarında balkon ya da bahçenizde kullanacağınız fenerler ve mumlar yazın en güzel aksesuarlarından.

Hasır ve pastel tonlar

Hasır ve pastel tonlar

Yaz esintisinde bir ev dekorasyonu için hasır olmazsa olmaz detaylardan biri. Genellikle balkon ve bahçe için kullanılan hasır mobilyalar, artık evlerin içinde de oldukça sık yer alıyor. Evlerde sıcak ve samimi bir ambiyans yaratan hasır aynı zamanda doğal ve organik olması sebebiyle de son dönemde oldukça tercih ediliyor. Sadelik ve pastel tonlardan vazgeçemeyenlerdenseniz, hasır aksesuarlar tam da sizin zevkinize hitap edecektir.

YORUMLAR

Lütfen bir yorum yazınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

Başa Dön