#Hayatİçinde
12 Temmuz 2017
Şehirde Temmuz

Yazın en güzel yanı, pek çok açık hava etkinliği, konser ve festivale katılma fırsatı. Hele de İstanbul gibi pek çok sanat etkinliğine sahne olan bir şehirde sonsuz alternatif mevcut. Şehirde yazın tadını çıkarmak için, sizler için hazırladığımız ajandaya bir göz atın.

Yazın bombası Tarkan!

Harbiye Açıkhava Sahnesinde 1-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşece olan Tarkan konserleri için biletler tükenmeden alın. Megastar Tarkan’ı henüz sahnede izlemediyseniz, çok şey kaçırıyorsunuz, bizden söylemesi.

Yazın bombası Tarkan

24. İstanbul Caz Festivali

Bu sene 4 – 20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan 24. İstanbul Caz Festivali, tüm müzikseverlere “Aç kapıyı, gir içeri” diyor. 200’ü aşkın yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbul’un 20 farklı mekanında ağırlayacak olan festival için biletlerinizi geç kalmadan alın. Farklı konser deneyimleri yaşamak için, Caz Festivali bir harika.

24 İstanbul Caz Festivali

Her zaman en sevilen: Nilüfer

Nilüfer, 2 yıl aradan sonra ilk defa 8 Temmuz’da İstanbul’un en büyük açık hava sahnesi Marina Arena’da sahne alacak. Herkesin gençlik yıllarında izleri olan Nilüferi sahnede izleme fırsatını kaçırmayın.

Haldun Dormen ve Kibarlık Budalası

Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı Moliere’in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası 8. yılında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. 13 Temmuz Perşembe akşamı İstanbul’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahnelenecek oyun kesinlikle görülmeye değer. Hem Haldun Dormen, hem de Moliere gibi iki ustanın izleri, yazın en güzel sahne etkinliklerinden.

Electronica Zamanı!

29-30 Temmuz tarihlerinde Suma Beach’te gerçekleşecek olan Electronica Festival, onuncu kez İstanbul’da! İki gün boyunca plajı, ormanı ve müziği yaşamak için %100 Music: Electronica Festival’i kaçırmayın.

Electronica Zamanı

“Müzik Boğaz’dan Gelir” teknesinde yerinizi alın!

“Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserleri, 5 Temmuz Çarşamba günü “Yeni Türkü” ile başlıyor.. “Müzik Boğaz’dan Gelir”, iki yıldır ülkemizin en sevilen müzisyenlerini İstanbul Boğazı’nda dinleyicisi ile buluşturan bir konserler dizisi, bu yıl teknede siz de yerinizi alın. Boğaz’ın en büyük gezi teknelerinden birinde gerçekleşecek olan konser, buram buram İstanbul kokuyor. Hem Yeni Türkü ile zaman yolculuğuna çıkmak, hem de İstanbul boğazında harika bir seyir yapmak için, biletlerinizi şimdiden alın.

Şehrin tadını çıkarmak için, müzik dinlemek, oyun izlemek ve eğlenmek gibisi yok!

YORUMLAR

Lütfen bir yorum yazınız.

EN ÇOK OKUNANLAR

Başa Dön