BİZE YAZIN

Formu doldurun kampanyalardan ve projelerimiz ile ilgili yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun...

Güvenlik Kodu
AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından, tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesi için burada belirtilen izni veriyorum.
AND ANADOLU GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş.
Ticari İletişim Faaliyetlerine ilişkin
Açık Rıza/Onay Metni


Burada vereceğiniz rıza, yalnızca özgür iradenize bağlı olarak alınmakta olup AND tarafından size mal veya hizmet sunulması için bir ön şart/gereklilik değildir. Şirketimizin sunduğu mal veya hizmetlerden, bu metinde açıklanan ticari iletişim ve pazarlama faaliyetlerine dahil olmaksızın, doğrudan satın alma yaparak da faydalanabilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("Kanun") kapsamında, tarafımla daha önce paylaşılan “AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. Müşteri Kişisel Verilerinin İşlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni”nde açıklandığı şekilde açıklandığı şekilde, kişisel verilerimin veri sorumlusu sıfatıyla AND Anadolu Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. (“AND”) tarafından; müşteri memnuniyetine yönelik faaliyetlerin/anketlerin, genel nitelikteki kampanya, avantaj, teklif, promosyon, yeni projeler, reklamlar ve şirketimiz tarafından düzenlenen etkinliklere ilişkin duyuruların (lansman, tanıtımlar, söyleşi, kokteyl, brunch, atölyeler, konser, kutlama, seminer vs.) iletilebilmesi amacıyla tarafıma ticari iletişim (SMS, e-posta, sesli arama) ve diğer yöntemlerle (telefon numarası bazlı çalışan uygulamalar ve programlar dahil çevrimiçi iletişim kanalları) ileti gönderilmesine ve bu amaçla mevcut veya güncelleyeceğim kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.